Hotel Binkowski ★★★★

ul.Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce

Czterogwiazdkowy hotel Binkowski jest położony w zielonym Parku Baranowskim, w spokojnej części Kielc. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, klasycznie urządzone, wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i biurko, bezpłatny dostęp do internetu.  W hotelu Binkowski znajduje się centrum odnowy biologicznej z basenem, 3 saunami, grotą solną oraz siłownią. Do dyspozycji Gości jest kort do squasha, symulator gry w golfa oraz stół bilardowy, ubezpieczenie NNW*.
   


   

Dworek Binkowski ★★★

ul. Szczepaniaka 40, 25-043 Kielce

Dworek Binkowski usytuowany jest w spokojnej, parkowej okolicy, nieopodal pięknego lasu w Kielcach. Oferuje on odprężającą atmosferę oraz eleganckie i komfortowe pokoje, wyposażone w telewizor, radio, biurko, bezpłatny dostęp do Internetu, ubezpieczenie NNW*.
   


   

Qubus Hotel Kielce★★★★

ul. Składowa 2, 25-505 Kielcel

Qubus Hotel Kielce to czterogwiazdkowy  obiekt, zlokalizowany w centrum miasta. W sąsiedztwie hotelu znajdują się dworce PKS i PKP.  Hotel oferuje noclegi w komfortowych, klimatyzowanych pokojach, wyposażonych w nowoczesny sprzęt RTV oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Dla gości hotelu dostępne jest centrum fitness z siłownią, sauną fińską i turecką. W hotelowej restauracji goście mogą delektować się zróżnicowanym śniadaniem w formie bufetu.


   

   

Grand Hotel Kielce ★★★★

ul. Sienkiewicza 78,  25-501 Kielce

Grand Hotel położony jest w centrum Kielc. Hotel oferuje klimatyzowane pokoje, w których znajduje się minibar, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, oraz bezpłatny dostęp do internetu.
W hotelu znajduje się centrum fitness, spa i centrum odnowy biologicznej, gdzie dostępne są masaże i łaźnia parowa. Do dyspozycji Gości dostępna jest restauracja, w której codziennie rano przygotowane są śniadania w formie bufetu.


   

Hotel Dal ★★★

ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce

Hotel Dal usytuowany jest w centrum miasta. Doskonała lokalizacja hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku, zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne i turystyczne z całym miastem. Wszystkie pokoje w hotelu  są klimatyzowane i wyposażone w TV-Sat, telefon, bezprzewodowe łącze internetowe. Codziennie rano w hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu.


   

Ibis Kielce Centrum ★★

ul. Warszawska 19, 25-516 Kielce

Hotel ibis Kielce Centrum zlokalizowany jest w centrum miasta. Jego dużym atutem jest dogodne połączenie komunikacyjne z dworcem kolejowym, autobusowym.  Obiekt dysponuje klimatyzowanymi  pokojami , wyposażonymi  w  telewizory z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Codziennie rano na miejscu serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu.
.


   

   

* -ubezpieczenie NNW- suma ubezpieczenia do 5000 PLN 
Sponsorzy 
Patroni medialni